02.04.2006 :: 15:07
Zatańcz ze mną jeszcze raz Otul twarzą moją twarz Co z nami będzie? - za oknem świt Tak nam dobrze mogło być Gdy ciebie zabraknie i ziemia rozstąpi się W nicości trwam Gdy kiedyś odejdziesz Nas już nie będzie i siebie nie znajdziesz też Zatańcz ze mną jeszcze raz Chcę chłonąć każdy oddech twój Co z nami będzie? - uwierz mi Tak jak ja nie kochał nikt Gdy ciebie zabraknie i ziemia rozstąpi się... W salonie wśród ciepłych świec Już nigdy nie zbudzisz mnie Już nigdy nie powiesz mi Jak bardzo kochałeś mnie Kochałeś mnie Czy słyszysz jak tam daleko muzyka gra? Zatańcz ze mną jeszcze raz... strasznie mi smutno jest kilka powodów. wracajac do mojego cholernego paradoksu: zawsze ludzie mowia mi ze jakos sie z chlopakiem wiekowo nie dobieram - zeby w tym rpzypadaku tak nie bylo to powiem wam ze jest odemnie starszy tylko o dwa lata (!!!) wiec chyba nie ejst zle poza tym mamy wspolne zainteresowania, sluchamy tej samej muzyki i bylo by super - ale nie jest Yola ja tez nie przepadam ze pussycatdolls ale w tej piosence zrobilam wyjatek bo lubie ta piosenke - ballady nie zaleznie czy to pop czy metal :P