09.02.2006 :: 17:21
ulubiony film z Chuckiem Norrisem? "Chucksmisja" "Przeminęło z Chuckiem" "Chucki nie płaczą" "Brzydkie Chuckątko" "Dzielny wojak Chuck" "Jurrasic Chuck" "Stawiam na Chucka Norrisa" "Mad Chuck" "Posterunek przy ChuckStreet" "Trzynasty wojownik Chuck" "Trzy wesela i Chuck" "U pana Chucka za piecem" "Poszukiwania zaginionego Chucka" "The flying circus of Chuck Norris" "Kariera Nikosia Norrisa" "Jak rozpętałem kopa z półobrotu" "Czterej pancerni i Chuck" "N jak Norris" "Akademia Pana Chucka" "Chuck Wszechmogący" "Tam gdzie Chuck mówi dobranoc" "Kochanie! Powiększyłem Chucka!" "Chuck Norris i Fabryka Kopów z Półobrotu" "Suma wszystkich ciosów" "Epoka Norrisowa." "Norris, a jak myślisz?" "Quo Chuckis" "Kto wrobił Chucka Norrisa" "Sposób na Chucka" "Piękna i Chuck" "Władca Kzp. cz I Drużyna Półobrotu" "Władca KzP. cz II Dwa Kopy" "Władca KzP. cz III Powrót Chucka" "Szeregowiec Chuck" "Teksańska masakra Kopnięciem z Półobrotu" "Wywiad z Chuckiem" "Chuck jako śmiertelna choroba przenoszona przez KzP" "Chucknokio" "Siedemnaście kopnięć Chucka" "Chuck story" "Chuck story II" "Ogniem i Chuckiem" "RRR - kiedy Chuck miał kły" "Hooligans" - (film dokumentalny o dzieciństwie Chucka) "King Kong" (przygody 7-letniego Chucka w zoo) "Chuck City" "Kop nad kukułczym gniazdem" "Zróbmy sobie Chucka" "Poranek Chucka" "Chuck sam w domu" "South Chuck" "Dzień Chuckowości" "Chuck Fiction" "Skazani na Chucka" "Chuck’s Eleven" "Chuck Zawodowiec" "Chuck chrzestny" "Milczenie Chucka" "101 dalmatyńChucków" I najnowszy film z Chuckiem Norrisem, przebój na tegoroczne Walentynki: "Tylko mnie kopaj"