hehe wiecie co?
wrocilam dzisiaj do szkoly i juz i sie wszytko uklada po mojej mysli. w szkole od cholery nauki i jeszcze troche (ale to pominmy) stesknilam sie za moimi znajommim a zwlaszcza za tymi ktorych nie lubie a widzialam ich dzisiaj nawet wiec sie z tego bardzo ciesze ze im w koncu troche zycie pozatruwam poza tym spotkalam sie z moimi smiesznymi nauczycielami np. pania od religii ktorej przypowiesc o koncernie cocacoli, ktory napisal list z prosba o zmienienie w modlitwie "Ojcze Nasz" z "....chlabe powszedniego..." na "...cocacoli powrzedniej..." bardzo mnie rozbawila bo byla doscy surrealistyczna. no ale nie wazne. reszta dnia stanela pod znakiem zapytania kiedy to matematyczka stwierdzial (bron Boze doslownie) ze bedzie sie nad nami znecac dajac nam jakies kopie przygotowujace z matmy, ale spoko nawet i to trza przezyc.

doszlam dzisiaj do smiesznego wniosku:
bedac poza moja buda wszystko sie pieprzylo nawet moje zdrowie, a jak wrocilam to wszytko jest lepiej i w sumie niedlugo moze bede zdrowa. nasuwa sie jedno nurtujace mnie pytanie: czy mozna uzaleznic sie od zgielku na korytarzach i syfu w kiblach szkolnych jakie zapewniaja nam pierwszoklasistki przesiadujace tam na przerwach, porzerajace tam swoje kanapki (wchwalajac je pod niebiosa przy tym) i syfiace papierem toaletowym z mina 6 miesiecznego dziecka odkrywajacego co zrobil do nocnika? (nie chce tu bynajmniej nikogo urazic, ale chclam zastosowac dosadna przenosnie- w razie odwiedzin nowych osob*) no nie wime sama czy od tego mozna sie uzaleznic, ale wiem jedno ze sprawia mi czasami przyjemnosc np. w dni takie jak ten zobaczyc znowu swoja kochana rutyne. przez to pojawia sie kolejne pytanie co ja zrobie jak pojde na medycyne o ktorej tak snie ostatnio? czy bede umiala sie przystosowac do powagi i tym razem przesadnej nauki (a moiwili ze nauki nigdy dosc - zarty chyba jakies :S) ?



*co do tych odwiedzin, to szczerze po ilosci komentow nie spodziewam sie jakis gosci, ale na wszelki wypadek ....

pozdro dla wszystkich wpadajacych na mojego bloga nie tylko kiedy sa jakies aferki w szkole, poszukujac nowych ciekawych dwuznacznych notek na czyjs temat, ale takowych tez pozdrawiam :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.02.2006 :: 23:23 :: dial-1254.lodz.dialog.net.pl

Domi

Wiem, że miałam dzis zadzwonić, ale poźno z kina wróciłysmy i juz nie chciałam przeszkadzać, ale jutro się nie wywiniesz.
01.02.2006 :: 19:48 :: dial-1879.lodz.dialog.net.pl

Domi

genialne A co ja zrobię na dziennikarstwie?
Talk.pl :: Wróć