"Przyjazn"
nie bede tu pisac wierszy - bo ja na ogol jak juz to tylko smenty pisze.
dla mnie przyjazn jest zwiazkiem miedzy dwojgiem ludzi, ale nie sa od siebie zalezni. porawia sie rozumiec bez slow, potrzebuja sie w trudnych jak i przyjemnych chwilach, bo musza z kims dzielic swoja radosc i smutek, umieja za soba rozmawiac i klucic sie. umieja od siebie odpoczywac, ale nie zawsze im to wychodzi, ale wtedy tez powinni sie pogodzic z tym ze oni rowniez popelniaja bledy.

za to i za wiele innych jak ze waznych spraw dziekuje moim przyjaciolom, a przedewszytkim Nadii.

p.s.
porusze jakze kontrowersyjny temat na koniec tej notki.
czy istnieje przyjazn miedzy chlopakiem i dziewczyna? czy ona zawsze sie konczy zwiazkiem?

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.01.2006 :: 17:32 :: dial-131.lodz.dialog.net.pl

Domi

Według mnie nigdy w przyjaźni nie ma tak, że błąd popełniła jedna osoba. No moze czasem jest tak, ale zradko. Błąd zawsze leży gdzies może po jednej stronie bardziej, ale po tej drugiej stronie też.
28.01.2006 :: 12:49 :: l-net.pai.net.pl

wlasnie Domi chce byscie sie wypowiadali, bo moze ja popelnilam blam obozie. miala zle dni i moze nie powinnam odpuszczac i moze to moja wina, bo gdybym zaczela nalegac to moze by sie to tak nie skonczylo jak sie skonczylo. pewnie macie racje ze to moja wina
27.01.2006 :: 23:11 :: dial-1148.lodz.dialog.net.pl

Domi

Ogólnie to się zgadzam, ze przyjaciele nie są zależni, i rozumieją sie bez słów, ale w przyjaźni ważne są też rozmowy .Przyjaciel powinien zawsze być obok przyjaciela nawet a może przede wszystkim kiedy widzi że ten popełnia błędy. Już się nie wtrącam.
27.01.2006 :: 22:22 :: dial-1148.lodz.dialog.net.pl

Domi

Jedna moja przyjaźń skończyła się od takiego urlopu. Bo w przyjaźni nie ma urlopów nie można przez dwa tygodnie mieć gdzies przyjaciółki, nawet jesli ona popełni błędy. Przyjaźń jest własnie dlatego trudna, ze nie wszystko jest w niej zawsze fajne i przyjaciółki też mają gorsze dni. No normalnie rzekłam mądre rzeczy totalnie pomieszane.
27.01.2006 :: 22:16 :: dial-1148.lodz.dialog.net.pl

Domi

Według mnie można wziać urlop i pojechać na inny obóz niż przyjaciółka, isć z kims innym do kina, mieć innych znajomych, ale nie można brać urlopu od tak sobie, gdy ona jest obok, ma problem czy być wkurzonym i mówić , że mamy ją gdzies.
27.01.2006 :: 21:25 :: staticline10759.toya.net.pl

mrowka

przyjazn to cenna rzecz, trzeba o nia dbac i nie pozwalac sobie na urlopy bez
27.01.2006 :: 18:49 :: achj81.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bez przerwy ucina mi komenty i nicka. Niestety nie skomentuje tej notki.. :(
Peter
27.01.2006 :: 18:48 :: 81.168.185.69

Domi

Strasznie wzruszając anotka Ach :P A tak serio to skomentuę tylko pytanie na dole istnieje taka przyjaźń i nie musi skończyć się związkiem. Zdecydowanie tak myslę.
27.01.2006 :: 18:43 :: achj81.neoplus.adsl.tpnet.pl

Taaak... w tej notce w sumie wszystko sie zgadza lub przynajmniej tak mi sie wydaje. Co do
Talk.pl :: Wróć