plyne po morzu zycia, zatapiam sie w glebie mysli mych, bladze w zakamarkach strachu, szukam tej jedynej......idei (a co mysleles?).... nie wiem czy poczuje jeszcze kiedys ten spokojny powiew wiatru w rejonach Liverpoolu. tak zaczyna sie moja podroz, moje zycie.

taa chyba moglabym zaczac pisac ksiazke.... to powyzej to moje loozne przmeyslenia nie wiem czy zwiazane z moim zyciem, moze podswiadomie ale npweno nie naumyslnie... jakos dzisiaj mam melancholiiny nastroj.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.01.2006 :: 15:10 :: aon16.neoplus.adsl.tpnet.pl

Peter

Te luzne przemyślenia sa naprawde konkretne... :)
07.01.2006 :: 21:53 :: l-net.pai.net.pl

sen, chodz piekny kiedys sie skonczy, wiem ze jest Ci zle i ciezko, nie mam zlotego srodka, mowia ze na milosc dobra jest nowa milosci , ale z doswiadczenia wiem ze to wcale nie tak latwo. zobaczymy za tydzien - juz sie bedzie cos wyjasniac
czy moze trwac o jeden sen dluzej? nie wiem, wiem tylko to ze jesli dwa serca sie naprawde potrzebuja, to predzej czy pozniej sie znajda i jesli to jest naprawde ten z ktorym chcesz byc to nie ma dla Was przeszkody.
07.01.2006 :: 20:51 :: cqy146.neoplus.adsl.tpnet.pl

HOney~

zakochalam sie na amen ...dobrze wiesz w kim,i jest mi zle ;(, najbardziej dobija mnie mysl ze nigdy nie bede mogla byc z nim (tak normalnie) choc oboje tego chcemy.......czy moze byc inaczej i trwac dluzej o jeden sen ?
Talk.pl :: Wróć