28.11.2005 :: 16:09
Zlap mnie kiedy spadam... Powiedz ze tu jestes i ze juz jest po wszystkim... Rozmowa do powietrza... Nie ma tu nikogo i zapadam sie do srodka... Prawda prowadzi mnie do szalenstwa... Wiem, ze nie moge zatrzymac cierpienia, jesli zostawie to wszystko za sobą... Nie dowracaj się odemnie... Nie daj się cierpieniu... Nie probuj sie chowac... Przez nich krzyczacych twe imie... Nie zamykaj oczu... Bóg jeden wie, co za nimi leży... nie wylączaj światła... Nigdy nie śpij, nigdy nie umieraj... Jestem przerazona tym co widzę ale jakos wiem, że przyjdzie tego wiecej Zmobilizowana przez moj strach i niedlugo zaslepiona przez lzy Nie moge zatrzymac cierpienia, naawet jeśli zostawie to wszystko za sobą... Upadle anioly u mych stop Szepczące głosy w moich uszach Śmierć przed moimi oczyma leżąca obok mnie, boję się Wzywa mnie, czy powinnam sie jej oddac? U mego końca, powinnam zacząć opuszczać wszystko, dla czego upadłam... Podnoszę się na spotkanie końca... Oddaj mnie niebezpieczenstwu... Whisper - Evanescence