09.11.2005 :: 20:01
"Jak cukierek" Łzy Pamiętam wciąż zabawy w białej pościeli Pocałunki i słowa że nic nas nie rozdzieli Pamiętam wszystkie ucieczki i powroty I dłoni błądzących delikatny twój dotyk Czy kiedy już kochanków wreszcie nam zabraknie Będziemy znowu czytać w swoich sercach w swoich myślach Nie będzie nam się śniło że będzie tak jak było Chyba się dziś na nowo w tobie zakochałam Pamiętam też rozmowy namiętne i szczere Twoich ust prawdziwa słodycz była jak cukierek Pamiętam też podróże nad wielkie jeziora I wszystkie nasze dni w tęczowych kolorach Czy kiedy już kochanków wreszcie nam zabraknie Będziemy znowu czytać w swoich sercach w swoich myślach Nie będzie nam się śniło, że będzie tak jak było Chyba się dziś na nowo w tobie zakochałam Już zapomniałam jak to jest gdy przy mnie jesteś ty I trochę ciebie brak gdy z oczu płynną łzy Na zdjęciu twoja twarz to wszystko co dziś mam Wciąż przypomina mi najlepsze w życiu dni Czy kiedy już kochanków wreszcie nam zabraknie Będziemy znowu czytać w swoich sercach w swoich myślach Nie będzie nam się śniło, że będzie tak jak było Chyba się dziś na nowo w tobie zakochałam