01.06.2005 :: 20:15
A oto mój sekret. Jest bardzo prosty: dobrze widzi się tylko sercem. Najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu" Antoine do Saint-Exupery "Mały Książe" Bardzo poleccam te ksiązkę osobom które jej jeszcze nie czytały, a osobom które ją czytał i nie zrozumiały (Nadia) polecam preczytac jeszcze raz - chociaż sprobowac, bo mimo iz pisana jak dla dzieci, to daje dużo do myslenia nad naszym postępowaniem. co do dzisiajszego cytatu no tak...........pozdro dla Barbie, która jest pusta jak butelka po piwie i udowadnia to coraz bardziej. "Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś" Antoine do Saint-Exupery "Mały Książe" Ten cytat tyczy się osoby, która chyba (mam taka nadzieje) nie wie o istnieniu tego bloga(Nadia w sumie mi to wisi czy mu powiesz o tym blogu, może coś do niego kiedyś dotrze) i jest bardzo nieodpowiedzialny w swych postepowaniach. "Znacznie trudniej jest sądzić siebie niż bliźniejgo. Jeśli potrafisz dobrze siebie osądzić, będziesz mądry." Antoine do Saint-Exupery "Mały Książe" To tyczy sie chyba mnie samej i każdego z osobna, nie chce oceniać. "Nawet w obliczu śmierci przyjemna jest świadomość posiadania przyjaciela" Antoine do Saint-Exupery "Mały Książe" Nadia, Domi, Ania i Maciuś pamiętajcie o tym, że zawsze niezależnie od wszystkiego jestem z Wami. Są tez osoby które o tym nie wiedzą, ale ja już nie mam siły im tego udowadniać. a.d. do Nadii wiesz o kim mowie i może to głupie ale gdyby on kiedykolwiek chciał jakiejs mojej pomocy to zawsze podam mu pomocna dłoń, bo ja poprostu nie umiem inaczej, w koncu był i nadal może być moim przyjacielem, aczkolwiek wiem że przyjaźń ze swiadomością o tym że ta druga osoba cie kocha(ła) może być uciązliwa, ale ona zawsze jest. pozdrwiam wszystkich