07.05.2005 :: 13:37
a oto tłumaczenie: Brian: Czy słyszałem Cię dobrze? Bo myślałem że powiedziałaś: "Niech to się skończy" Byłaś całym moim życiem I nigdy nie planowałem Starzeć się bez Ciebie Cienie krwawią przez światłość Gdzie miłość jeszcze świeci tak jasno Przyszła bez powodu Nie pozwól żeby odeszła wieczorem Miłość nie zawsze jest czarna i biała Czy nie zawsze miałem miłość do Ciebie? Delta: Ale kiedy Cię potrzebuję Jesteś blisko mnie Wiem że to nie wystarczy A kiedy jestem z Tobą Przestaję płakać Bo jesteś blisko mnie Brian: Mógłbym zmienic świat Jeśli miałbym szansę Och, nie pozwoliłaś mi Traktowałaś mnie jak dziecko Twoje ramiona oplatają mnie Och, prosze ochroń mnie Brian & Delta: Stłuczenia i grzmoty w Twoich słowach Dni są zniszczone, jak to boli Brian: Och,czy nie zawsze miałem miłość do Ciebie? Delta: Ale kiedy Cię potrzebuję Jesteś blisko mnie Wiem że to nie wystarczy A kiedy jestem z Tobą Przestaję płakać Bo jesteś blisko mnie Brian & Delta: Stłuczenia i grzmoty w Twoich słowach Dni są zniszczone, jak to boli Brian: Och,czy nie zawsze miałem miłość do Ciebie? Delta: Ale kiedy Cię potrzebuję Jesteś blisko mnie Brian: Wiesz, nigdy nie wiedziałem jak byłoby gdybym Cię zostawił Delta: I kiedy chce Cię przytulić Jesteś blisko mnie Brian: Wiesz, przepraszam, przyznaje, że wziąłem nasza miłość Brian & Delta: A teraz kiedy jestem z Tobą Przestaję płakać Brain: Bo wiem że jestem blisko Ciebie Brian & Delta: Tylko blisko Ciebie