nienawidze swojego chamskiego i nieczułego ojca!!! kurwa jest mi smutno i źle a on mi na to nie przejumj się kompletnie obojetnym tonem i idzie do innego pokoju. kurwa mam dosyć tego jebanego śwoiata w którym wszyscy sądzą że są kurwa lepsi, że nic ich nie dotyczy, bo najważniejsze to kurwa "trzymac fasob" i to można od własnego ojca usłyszeć. zero zrozumienia, pocieszenia. jak tak ma to wszystko wyglądac to lepiej sie powieścić, bo na tym świecie nic juz nie trzyma nawet jebana rodzina. jak tu poczuć wsparcie i zrozumienie, garstke wspolczucia jak właśny ojciec potrawi Ci powiedzieć jakby załatwiał interesy, zamiast przytulić i poiwedzieć ciepłym słowem. NO FAKT
ja chce żyć w swoim utopijnym świecie gdzie matka by nie piła i nie robiła awantur o byle co, gdzie moj ojciec nie byłby zatwardziałym biznesmenem nawet w domu (tylko ciepłym i kochającym mezczyzna chociaż na pare godzin) mam tego kurwa dosyć
jak ja mam zyć?

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.06.2005 :: 18:04 :: dl66.internetdsl.tpnet.pl

Poprostu JA

Tak przypadkiem natrafiłam na twojego bloga...i muszę Ci powiedzieć, że nie jesteś jedyną osobą z takim problemem. Aktualnie w moim domu panuje okropna atmosfera...nie odzywam się do mamy i brata...do taty też nie powinnam...bo...bo pije...tyle razy już robił awantury...ile razy wylewałam przez niego łzy...Czy więc ten dom, tą rodzinę w której żyję...można nazwać domem? rodziną? Rodzina to przedewszystkim wsparcie...Ja takiego nie znajduję...podobnie jak ty. Ale wiesz co? Postawiłam sobie życiowy cel: skończę szkołę, znajdę dobrą pracę, być może nawet wyjadę za granice...i co najważniejsze...założę własną, kochającą się rodzinę... Tobie też tego życzę...3m się cieplutko. Buziaki
03.05.2005 :: 18:56 :: erj207.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nadia

glowa do góry jutro pogadamy...
mam dla ciebie prezent
02.05.2005 :: 20:23 :: ddo222.neoplus.adsl.tpnet.pl

nea_oreiro

Hejka lubisz mode i różne gwiazdy. Wpadnij na mojego bloga o modzie nowych trendach i stylach gwiazd.
http://moda-i-style.blog.onet.pl
Jeśli zostawisz koma z adresem bloga zostaniesz wpisany/wpisana do linków. Pozdro :)
Talk.pl :: Wróć