"sometimes u got to take it on your own and you feel sorrow"

wrocilam z obozu, hmm dziwna kwestia. przede weszystkim wkurzala mnie jego plotkarska natura, co by sie nie dzialo to i tak wsyscy o tym wiedza i to jest okropne i jeszcze ludzie domyslaja sie czegos i podaja to dalej jako prawde co za zenada!
ale byly tez inne aspekty tego wyjazdu.
wieczor przed obozem zerwalam z Adrianem i czulam sie trasznie smutna i samotna. ludzie z mojej paczki to rozumieli i pomagali mi wiec bylo super...dziwna kwestia czasami masz problem w zwiazku a kiedy wychodzicie na prosta to ta druga strona walnie taki tekst ze najchetniej byloby sie zapasc pod ziemie albo rzucic z mostu ale co to da? no wlansnie nic...i ? no wlasnie i zostajesz sam. byl mi strasznie przykro w pierwszej chwili ale z czasem mi ulzylo.
teraz jest w miare oki

ale mialam czasami wrazenie ze bylam jak swieczka,
chcialam zgasnac,
ale moj plomien sie nadal palil i nie mialam na to najmniejszego wplywu,
moze to dziwnie brzmi bo kto z nas by chcial zostac zgazony,
ale ja chcialam poczuc ze ten ogien mnie nie trawi juz, chocby na chwile, ze moge poczuc przyduszajaca won zgaszonego knota,
a tu nic,
chcialam zniknac,
zamknoac sie w jakis klasztorze,
kupic bilet w jedna strone i nie wracac,
ale co to zmieni,
od mysli nie uciekniesz...
racja
one zostaja zawsze gdzies w naszej swiadomosci i nie da sie ich wyzbyc.
to czesc nas ktora zawsze pozostaje
mysli ktore klebia sie w naszej glowie niczym nimboccumulusy przed burza.

nie chce na niektore aspekty patrzec przychylnym okiem, optymistycznie, bo znowu sie przejade. chce zycchwila, a nie potrafie.

zastanawiam sie, mysle co by bylo gdyby i to jest silniejsze odemnie i nic na to nie poradze. saa pewne sprawy ktore sie ze soba niezykle kloca i ... i nadal jestem w martwym punkcie, slepym zaluku widzie tylko sciane ulozona z moich mysli, a glowa tej sciany nie rozbije, nie da sie jej tez obejsc, trzeba cos wykombinowac zeby ja przejsc, ale na razie nie znam klina po ktorym moglabym sie wspiac na szczyt i za cholere niektorzy mnie tu nie rozumieja, ale coz nie moge powiedziec bardziej szczegolowo, najwazniejsze jest to ze nie wiem co zrobic w swojej sytulacji a umiem tylko innym doradzac - jak zwykle, nic nowego- ale coz takie zycie.
jak tu doszedles to jestes niezly
dzieki za przeczytanie
pozdro


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.02.2007 :: 16:56 :: xdsl-6206.lodz.dialog.net.pl

Domi

No przxeciez to mój koment:P
08.02.2007 :: 22:52 :: xdsl-6206.lodz.dialog.net.pl

przeczytalam i chce napisac tylko ze ja jestem z Toba tak czy tak jest siak czy nijakl
Talk.pl :: Wróć