19.10.2006 :: 18:28
OGLOSZENIA PARAFIALNE: ZAPRZEDAM DUSZE DIABŁU - OD ZARAZ To jest mój sen ten sen przeraża Mnie W pokoju bez scian zamykam się Nie ma nic nie ma mnie niby Bezpiecznie Ale wcale nie jest dobrze w moim snie To jest mój sen ten sen zawstydza Mnie Zachłanna i zła wciąż więcej chcę Nie ma nic nie ma mnie niby cudownie Ale wcale nie jest dobrze w moim snie Budzi mnie wiatr - wiatr niesie Strach Budzi mnie deszcz - deszcz tuli mnie Budzi mnie blask gorących dni Budzi mnie krzyk - czy wciąż się śni? Nie ma nic nie ma mnie niby Bezpiecznie Ale wcale nie jest dobrze w moim... snie Budzi mnie wiatr...

czasami pragne zastygn±ć jak ten pos±g w jednej pozycji, myslec o czyms, zeby nikt mnie o nic nie pytal. stoje sama mysle i nie wiem zycie jest straszne stoje sama otula mnie mgla płyna mi łzy nikt tego nie widzi stoje sama deszcz zmywa me grzechy patrze w swe stopy myslami bładze w czarnych czelusciach staje sama nikt tego nie widzi bo ludzie nie chca widziec stoje sama bo tego chce byc sama
a teraz szczerze to powinnam do cholery sie cieszyc - nie ze wszytskiego oczywiscie ale z mojego zycia - osobistego (z reszty nie ma co sie cieszyc- cholerna monotonia) mam kogos komu na mnie zalezy, kto mnie przytuli, powie dobre slowo. to czemu pisze takie rzeczy i mam taki nastroj?